Změna termínu únorového Track Day 

23.02.2021

Z důvodu COVIDU a nedokončených prací na okruhu byl termín přesunut na úterý 2.března. Podmínky jsou stejné jako při lednové akci. Rozdíl je, že se bude jezdit až do 5 h a v ceně bude časomíra pro každé auto.

Jezdit se bude celý den, na trati nebude více jak 10 aut, omezený počet lidí zajišťuje i příjemnou atmosféru hodnou automobilovým fanouškům a jak to je u nás pokaždé, k vidění bude spousty zajímavých vozů.

Standardní cena je 5 490 Kč s časomírou a jedním řidičem. V případě více řidičů je cena 6 490 Kč. (Pokud jste 4 řidiči - cena na osobu bude 1 625 Kč, pokud jedete jako jeden řidič, cena je 5 490 Kč)


Cena pro účastníky závodu 4 Hours Most je stanovena na 5 990 Kč za celý tým.

Co za cenu dostanu:

Celodenní ježdění na mosteckém okruhu bez omezení slotů.

  • Ježdění celý den 9 - 17:00 (12-13h obědová pauza)
  • Jízda formou open pitlane - žádné sloty
  • V ceně je časomíra
  • Maximální počet aut na trati 10
  • Maximální počet přihlášených aut na akci 25
  • Cena za auto s jedním řidičem je 5 490,- Kč
  • Cena za auto s libovolným počtem řidičů je 6 490,- Kč
  • Cena pro celou posádku účastníků akce 4 Hours Most 5 990,- Kč
  • 1 box pro všechny posádky na ozkoušení například rychlé výměny kol.

Snažíme se postarat o to, aby si akci užil každý. Od profesionálních jezdců po lidi kteří jsou na okruhu poprvé. Proto máme maximální počet přihlášených aut jen 25 a proto je propustnost na trať jen deset aut.

Jezdit se bude tedy formou open pitlane. Jinak řečeno, najedete na okruh a až budete chtít sjet, tak sjedete. Samozřejmě na trati budete muset dodržovat standardní pravidla jako jsou na každém okruhu + to na čem se domluvíme na místě. Vlajky, rychlost v boxech, místo nájezdu a výjezdu z trati a pod. Tyto informace dostaneš samozřejmě před tím než pojedeš na trať.

Nemusíš mít žádný strach, že budeš čekat, většinou nebylo víc jak 8 aut na trati. Pokud nemáš zkušenosti z jízdy na okruhu, tak opět žádný strach, každý jezdí tak, aby nedocházelo k žádným nesmyslným kolizím. Není to závod, jde nám o to se pobavit. To je i to co chci po vás všech. :)

Zázemí: Budeme mít několik boxů přes které se bude najíždět a vyjíždět. Něco na zahřátí bude v boxu. Žádný komfort nečekej. Budeme mít vodu, kávu, čaj, něco na zakousnutí a na zahřátí rukou teplomet, který bude ve zděném boxu.FOTOGALERIE

Vytvořte si webové stránky zdarma!